Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha eddig nem hánytam akkor...

Ha eddig nem hánytam akkor fogok szerintetek?

Figyelt kérdés

Vasárnap ment a hasam nagyon vizes hasmenésem volt majd teljesen elmúlt viszont hétfőn belázasodtam 39 °-os lazam volt de 6 óránál tovább nem tartott majd kedden semmi bajom nem volt lázam se volt hasmenésem se ma szerdán szintén semmi bajom nem volt eddig viszont most megint nagyon hasmenésem volt kétszer is. Nagyon félek a hányástól már nagyon kiskorom óta szerintetek ha eddig nem hánytam akkor ezután sem fogok ???

Van most ilyen vírus ??


2019. márc. 27. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Van étvágyad? Milyen a gyomrod?

Nekem múlthéten volt ez, viszont nagyon hányingerem is volt és a hasmenéssel együtt egyből elkezdtem hányni is.

Én is rettegek egyébként a hányástól szóval nagyon megértelek. Azt hittem belehalok, felváltva ment a hasam és hánytam egész éjjel és még masnap is oklendeztem csak már nem volt minek kijönnie.

Utána a hányás elmúlt, de a hasmenésem volt még rá 2 napra is.

2019. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz hányni már. Vegyél be 3x1 Bólus astringenst, ez összeszedi a baktériumokat, vírust a beleidben. Patikában vény nélkül kapható.
2019. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: én ettem ma is, tegnap is, nem éreztem szarnak a gyomrom

Most kicsit emelyeg a hasmenés óta de semmi extra

Úgy felek


Második: az volt az első rögtön 2 bolus szét rázva és két protexin balance

2019. márc. 27. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Hányással sok vizet veszít a szervezet, ezért a folyadékpótlás elengedhetetlen!!!
2019. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért emelyegsz, mert félsz a hányástól és bebeszéled azzal, hogy ezen agyalsz. Nekem gyakran van ilyen. De amikor hánytam akkor hidd el éreztem, hogy ez most más és ki fog jönni.
2019. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek !!
2019. márc. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!