Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap szilveszter és megyek...

Holnap szilveszter és megyek egy buliba ahol nagy valószínűséggel inni fogok, de pár napja hányingerem van. Mit tehetnék? Amikor legutóbb ilyen volt akkor a bulin be is hánytam ami nem volt valami kelles

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek ! Mindenkinek előre is BUEK!
2016. dec. 30. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak nagyon keveset igyál és csak egy fajtát, talán abból nem lesz baj.
2016. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kipróbálhatnád azt hogy nem iszol :) Jól lehet érezni magadat úgyis hogy nem iszod le magadat hányásig :) egybk meg vegyél be dedalont még ma ès ha elmúlik akkor jó ha nem akkor meg ne legyèl hülye..
2016. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igyál nyugodtan ha szeretsz okádni. Mi lenne ha nem innál és talán jól is éreznéd magad.
2016. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan hibát nem követnék el, hogy ne igyak. Egy évben csak egyszer van Szilveszter!
2016. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azert hanytam mert annyit ittam,alig ittam valamit ,epp ez a problemam,es igen 1 evben egyszer van szilveszter.Nem szoktam inni max evente 1-2x
2016. dec. 30. 12:23
 6/7 A kérdező kommentje:
De koszonom a valaszokat
2016. dec. 30. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:
November 18-a is csak egyszer van. Meg február 4 is. Minden nap iszol?
2016. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!