Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vitiligo ellen mit tehetnék?

Vitiligo ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kb egy éve jelentkeztek rajtam fehér foltok a szememen és a derekamon... Sajnos depressziós lettem emiatt... félelek,hogy ujjabb foltok jelentkezni fognak rajtam mit tehetnék a megelőzésére.? Járok fényterapiara,ami kezdi bebarnítani a foltokat. Válszokat előre köszönöm. Negatív kommentekre nem vagyok kíváncsi.
2019. márc. 28. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem egy gyógyítható betegség.

Amúgy mindig hozd ki mindenből a legjobbat!

Vannak vitiligos modellek, gyönyörűek!


Ezek csak pigmentelvaltozasok. Meg jól is néznek ki:) persze nem az elvárt egységes bőrszín, de nem mindig az elvárt a szép.

Szóval én azt mondom ne törjön emiatt a lelked: vállald nyugodtan.

2019. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszaod.

Sajnos én ezzel nem tudok együtt élni.. nem tudom elfogadni megprobálok mident megetenni..

2019. márc. 28. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Nick Vujcsics ( lehet, hogy nem így írják) neki se keze se lába. De ehhez képest elég boldog. Nézd meg az előadásait hátha segít.

Vagy agykontroll. Bár én nem hiduek benne de sokan esküsznek rá.

2019. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A vitiligo esetleg pajzsmirigyproblémát jelez. Ehhez orvoshoz kellene fordulnod. Ha kezelik, akkor kisebb az esélye annak, hogy újabb foltok jelenjenek meg.
2019. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Nemrégiben voltam vérvételen ott a teljes vérképet nézték es ott nem mutatkozott pajmirigy probléma, de jelenősen vashiányos vagyok
2019. márc. 28. 20:18
 6/6 Anndi válasza:
Gluténérzékenység?
2023. jún. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!