Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leponex gyógyszer ellen van-e...

Laci7 kérdése:

Leponex gyógyszer ellen van-e ellenszer gyógyszer vagy bármi más mert brutális a hatása? Pszichológusokat kérdezem?

Figyelt kérdés
Még elalváskor úgy ahogy alszok tőle,de reggel már brutális horror a hatása.És délig csak szenvedek tőle nagyon durván. Kérem segítsenek a pszichológusok mi a megoldás mert már nem bírom tovább.
2019. márc. 16. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ellenszer nincs. Ha mellkhatása van, nem kell szedni. Vissza kell menni a kezelőrvoshoz. Én a pszichológust nem keverném bele, mivel nem orvos, nem ért a gyógyszerekhez.
2019. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az orvos pszichológus de nem engedi,hogy abba haggyam a leponex beszedését.Tegnap este is beszedtem a leponexet és totál horror volt a reggelem,délig tartott a hatása.A rivotril szó szerint megváltó mennyország a leponex brutalitásával szemben.És sehogy nem tudom elérni,hogy ezt a gyógyszert elvegyék tőlem a leponexet.
2019. márc. 17. 16:44
 3/4 Delavega ***** válasza:
Nem tudom hogy mire szeded, de a döntès mèg mindig a tiéd. Neked kell mèrlegelni. Èn pl alvásra "panikra",szedem mert más nem használt. Azon vagyok, hogy természetes módokat keressek erre. Ezek a bogyók, valamit valamiért elven működnek./ Meg hogy valakik megszedjèk magukat pènzel.
2019. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Delavega ***** válasza:
Vannak jogaid. Te döntöd el./ Ha komoly bajod vol/T/van akkor kell.
2019. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!