Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcüreggyulladás gyanú?

Arcüreggyulladás gyanú?

Figyelt kérdés

Már 1 hete fáj a fejem, arcom , nyomást érzek benne,feszülést,hőemelkedésem van.

4 napja elkezdtem használni a prevalin nasodren nevezetű orrsprayt, de nagy javulást nem hozott.dugul az orrom,fülem,náthás a hangom. Köhögéssel kezdődött 2 hete az egész.

Hőemelkedésem is van, a fejem majd szérszakad.

Kértem is ma reggel időpontot a fülorrgégészetre,(mert ha nem múlt el egy hét alatt magától,sanszos hogy antibiotikum kell gondolom) hétfő reggelre kaptam.

Van valami tipp, hogy hétfőig kihúzzam?(eléggé rossz ez a fejfájás,arcfeszülés)

Eléggé rettegek a dokiktól esetleg valami tipp,hogy milyen vizsgálatot fog csinálni?

20L



2019. márc. 29. 10:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Már kértem időpomtot hétfőre,addig orrspray, stb. Nem ez volt a kérdés,nem hiszem,hogy 2 nap alatt meghalnék.

Egész héten zh-kat írtam,katalógusos órán voltam,nem tudtam mikor elmenni. Zh-kat nem lehet elhagyni.

2019. márc. 29. 11:48
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
A baktériumra nem hat az orrspray! Az okot kell kezelni, nem a tünetet! Mindaddig, amíg az a baktériumsereg ott van, addig a genny és váladék feszíteni is fog! Ez nem játék, nem lehet még két napig elhúzni, mert annyira megerősödnek a baktériumaid, hogy nem lehet tőlük megszabadulni! És ráhúzódik a füledre, légcsövedre, rosszabb esetben a tüdődre! Örülj, hogy feltalálták az antibiotikumot!
2019. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hétfőig Novorin orrcseppet használj, az nekem bevált arcüreggyulladásra és ne melegítsd, mert az sem mindig jó, van amikor jobban begyullad tőle, majd az orvos hétfőn megmondja, hogy mit tegyél.
2019. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mi a fene ***** válasza:
Ha nekem ilyen súlyos tüneteim lennének, nem ide írnék . Orvos !
2019. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!