Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudok rendesen pisilni?

Miért nem tudok rendesen pisilni?

Figyelt kérdés
Mostanában néha szokott olyan lenni pl ma reggel is hogy kellett pisilni de nehezen tudtam csak. Vagyis nagyon lassan jött és ilyenkor az alhasambam érzek ilyén osszehuzodas szeruseget. Nem csíp a vizelet meg semmi és nincs is folyton vizelési ingerem ezert azt gondolom hogy nem vagyok felfazva. az tudom milyen volt már benne részem sajnos. Mi lehet ez ? Valakivel volt már ilyen ?

2019. ápr. 2. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a neház vizelést a stressz is kiválthaja..ha valamiért sietek, feszült vagyok, na akkor pont nem akar folyni..és hiába próbálom csak hosszas üldögélés után kezd..ha nem sietek, nem vagyok elmebeteg, akkor gyönyörűen folyik..


nem kell felfázni ahhoz, hogy ne tudja pisilni. ezt úgy hívják, hogy stressz.

...mint nagyon fontos, sorsdöntő szóbeli vizsga előtt a fosás, ami viszont jön mint a veszedelem.

2019. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor a hasam mitől fáj?
2019. ápr. 2. 15:52
 13/14 A kérdező kommentje:
Vagy terheseknél nem szokott ilyen lenni ?
2019. ápr. 2. 15:59
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát, én nem emlékszem ilyenre, hogy a feleségem nehezen pisilt volna csak reggel, amikor terhes volt.


Jobb alsó hasfájás lehet vakbélgyuszi is, bár akkor fosikáznál hánynál lázas lennél, meg fel sem tudnál egyenesedni, úgy hogy azt szerintem kizárhatjuk.


Bármi lehet a hasfájás mögött, vírusos, bakteriális fertőzéstől kezdve az étel allergián át akármi. Ezt meg nem mondja neked senki így a neten, hogy miért fáj a hasad, de még az orvosnak is kell több kör, hogy felállítson egy diagnózist. Labor, hasi UH, stb.


Ha nincs fosika hányika, tehát nem változott meg a székelés, nem véres/nyákos a kaka, nem vagy puffadt stb, akkor nem komoly. Lehet egy kis diéta segít rajta, de ha nem változik, akkor menj el orvoshoz.

2019. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!