Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Izomfájdalom vagy valami...

Izomfájdalom vagy valami belső szervi fájdalom?

Figyelt kérdés

Ma amikor reggel felkeltem, észrevettem hogy a bordám alatt kb 4-5 centire, a jobb oldalam szélétől szintén 5 centire befelé fáj a hasamnál egy pontban. Köldök fölött van a fájó pont, úgyhogy nem hiszem hogy vakbélgyulladás.

Melyik szervem van a bordám alatt kb 5 centire? Először a májra gondoltam, de nem vagyok benne biztos.

Hogyan tudnám biztosan eldönteni, hogy izomfájdalom-e?


2019. ápr. 2. 19:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Köhögésnél fáj főképp, alaphelyzetben nem csak ha jobb-balra hajlítgatom a derekam, meg ha megnyomom. Nem kemény.
2019. ápr. 2. 20:02
 2/4 anonim ***** válasza:
A májad van ott.
2019. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy meghúzódott egy izom. Egyszer bénán tüsszentettem és közben úgy összerándult ott az izom mintha egy kést vágtak volna belém. Felallni sem tudtam 10 percig. Aztán lassan elmúlt. Még éreutem 2-3 napig.
2019. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem egy izomról van szó, mert előtte lévő nap borultam egy nagyot a bringával.
2019. ápr. 3. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!