Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kell folyamatosan psilnem?

PimpósPéter kérdése:

Miért kell folyamatosan psilnem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az hogy két hete beteg vagyok lassan. Rosszullét köhögés orrfúlyás hőemelkedés néha láz a tünet. Néhány napja elkezdett fájni picit amikor pisiek. Maszturbálásnál már jobban. Amit ezért egy időre abbahagytam. A mai napot újra magamhoz nyúltam de eléggé fájt az ejakuláció azóta meg folyamatosan vizelési ingerem van illetve furcsa picit csípő kellemetlen érzés a makkom tetejénél hiába nem jön a pisi. Mi lehet a gond? Összefügg a betegséggel vagy ez valami más?

2019. ápr. 5. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked nem jut eszedbe, hogy ha beteg vagy, orvoshoz menj? Bakteriális fertőzésed van, ami az összes többi szervedre is ráhúzódik, ha nem kezeled! Neked nincs anyád-apád?
2019. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Orvosnál természetesen voltam antibiotikumot adott három napra azt kell szednem. De akkor ezek szerint nagyobb a baj. :((
2019. ápr. 6. 00:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja a pisilést nem említettem mert nem volt különösebben semmi vele inkább nyomást éreztem. Sőt pisilési inger helyett is inkább ilyen nyomást érzek de ugyanúgy gyakran jön a pisi. :((
2019. ápr. 6. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Maszturbálás után mindig próbálj pisilni, mert a húgycsőben pangó ondóváladék okozhat helyi gyulladást. Igyál sok folyadékot és a vizeletet ha lehet lassan vagy szakaszosan engedd ki. Az ok, a vizeletnek fertőtlenítő hatása van. Persze nem jó ha rászárad a bőrre, mert a sótartalma miatt kimarja azt.
2019. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!