Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hangokat hall, éjszaka veszeks...

Hangokat hall, éjszaka veszekszik magában a mamám? Miért?

Figyelt kérdés

Az lenne a baj nem tudom melyik vagy milyen orvoshoz forduljak ezzel ..

Mamám régebben se volt észnél mert tárgyakkal beszélgetett azóta az elmúlt és már több éve hogy egészséges ... a múlt hónapig ugyanis elkezdődött hogy éjszaka beszél magában .. azt mondta hangokat hall avagy emberek beszélnek neki folyamatosan és veszekszik velük ... nem tud aludni “tőlük”

Azt mondta szellemek nem bolond ő ...

Nem engedi hogy ezzel orvoshoz vigyük mert ő megvan róla győződve szellemek..

Viszont a nagy baj Németországban élünk mamám nem tud németül... elmesélni se tudná aztat amit nekünk mondd el vagy amit mi átélünk vele nap mint nap .. Magyarországra nem szeretne ott se menni orvoshoz .. viszont én aggódom miatta mert egyre durvábban veszekszik “velük “ kést tart magánál mert fél éjszaka.. tudom nagyon borzasztó amit írok viszont nem tudom mit tegyek ..



2019. ápr. 6. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Idős korban ez elég gyakori. A kor előrehaladtával demencia alakulhat ki. Ezek annak a jelei. Sokmindent nem tudsz tenni. Gondolom idős a mamád. Legy megértő, elfogadó. Amúgy sima háziorvos is tud adni kedélyjavítót, altatót, ami a problemát nem oldja meg, de a közérzeten javíthat.
2019. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!