Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy egeszseges embernek...

Egy egeszseges embernek milyen a vercukor szintje?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy az ehgyomrinak kb 3,9-6 kozott kell lennie, a terhelesesn meres pedig nem mehet 7,8 fole. Na de nekem most cukorbetegseget diagnosztizaltak es tartom szepen a dietat. Nem is megy 7 fole etkezes utan 1 oraval ezert nem kapok inzulint , tok jo. De a tesomnak pl etkezes itan 1 oraval megmertuk itthon kivancsisagbol : vacsora, rantott maj sultkrumplival es egy korso sor es 4,9-renment csak fel!!!! Tehat ha nekem egy dietas vacsora utan is mondjuk 5,8 akkor hiaba van az 7 alatt, valojaban rohadt messze van a normalistol, ha azt nezem hogy a batyam, aki nem cukorbeteg(ezek szerint) egy brutalis kaja utan is joval alacsonyabb erteket produkal.

Tehat valojaban egy egeszseges embernek kaja utan mennyi a vercukor szintje?



#Hejd
2019. ápr. 8. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Kaja után nagyon függ attól is, hogy mit evett, meg persze a szervezet egyéni jellemzőitől. Étkezés után egy egészséges embernek kb. 7 és 9 között van a cukra, és 2 óra alatt kell, hogy visszamenjen az egészséges 5,8 alatti szintre.
2019. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha neked 5,8 az teljesen jó. Nem cukorbetegen is jó.

Tesódét lehet, h hamar mértétek és még nem dolgozta fel a kaját.

2019. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!