Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy makk egeszseges embernek...

Egy makk egeszseges embernek is lehet vakbélgyulladása?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2014. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Perszehogy.
2014. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Hogy lenne már, ha valaki egészséges, akkor az egészséges marad élete végéig, punktum.
2014. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden előjel nélkül elkezdtem görcsölni felment a lázam, mentő vitt a kórházban ahol megműtöttek vakbélre...szóval,igen, lehet!
2014. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


Jó neked. Mivel Én sokszor szimuláltam hasfájást,hogy ne kelljen suliba mennem, vagy hogy onnan előbb hazajöhessek 5 napig várattak apámék az orvoshoz vitellel. Mikor már minduntalan elment az iskolába és haza már zokogva görnyedtem az ágyra,akkor elvitt apám az ügyeletre. Ott mondta a doki,hogy korház. A korházban közölték a szüleimmel,hogy nem sokon múlott,hogy kifakadjon (a gyulladt genny a testben nem valami fajin dolog) és ott maradjak a műtőasztalon.


Nekem sem volt semmi bajom előtte. Ez csak "úgy" jött.

2014. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ös: ismered azt a mesét hogy a kiskakas állandóan farkast kiált majd amikor tényleg jön senki nem hiszi el,és elviszi a farkas? Na ebbe a hibába estél te is!

Egyrészt én felnőtt vagyok, és nem szüleim hívták az orvost hanem a férjem, az orvos kijött, vizsgálat után azonnal hívta a mentőket! Másrészt én fiatalkoromban sem szimuláltam soha!

2014. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!