Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1x hánytam, és rengetegszer...

1x hánytam, és rengetegszer ment a hasam Nagyon gyengének érzem magam. Viszont, holnap nagyon fontos helyre kell mennem. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Ropit ettem, teát ittam.eléggé fáj is a hasam nem tudok állni sokáig,de holnap tényleg nagyon fontos helyre kell mennem.clarex tablettát is ettem.valami praktika?

2019. ápr. 8. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Izotóniás ital és Lopedium.

Amit beszedtél, az csak aktív szén, hosszú távon szuper, de neked most nem ez kell.

2019. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasmenésre nálam az almaecet a gyógyír. A torkod miatt nagyon hígítsd fel. (Egy teáskanál egy nagy pohár vízbe kezdetnek, aztán meglátod hogy bírod)


Esetleg széntabletta, hogy legalább alul megfogd, és ne veszíts túl sok folyadékot.


Egyél könnyű ételeket, amelyek nem forgatják fel a gyomrodat. Nekem például bevált a banán, reszelt alma, bébipiskóta, ilyesmi.


Korán bújj ágyba, és ne netezz/tévézz/halgass zenét, hanem aludj el mihamarabb. Az alvás ilyenkor kulcsfontosságú.


Ha holnap is ilyen szrul leszel, akkor nem ártana megfontolni, hogy mennyire fontos helyre is mész. Nem tudsz esetleg odatelefonálni, hogy nagyon rosszul vagy? (tekintve hogy nem tudom, hova mész, azt se tudom hogy tudsz-e később menni, halasztani, ilyesmi)


Az egészséged nem játék.

2019. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Lopedium hatóanyag most jól jönne neked.
2019. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális ember tat otthon házipatikát. A széntabletta (mint adszorbens) jó, de adott esetben legalább 5-6 szem kell egyszerre egy felnőtt embernek és a tünetek újra jelentkezésénél ez lehet naponta akár 3 alkalommal is. Bolus adstringens tabletta pedig a belek megnyugtatására szolgál.
2019. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Az éjjel már nem volt semmi gond... Most meg a közérzetem rossz még kicsit!
2019. ápr. 9. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!