Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magyarországon kapható már...

Magyarországon kapható már otthon elvégezhető HIV-teszt?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a neten, hogy elvileg tavasztól kapható lesz, én pedig szeretném, ha van ilyen lehetőség, akkor bebiztosítani magam azzal, hogy bizonyos rendszerességgel csinálok, ha partnert váltok vagy bármi ehhez hasonló dolog van...

2019. ápr. 9. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kapható-e, de én voltam ilyen vizsgálaton, teljesen normálisak voltak, ingyenes,és bármikor megcsináltathatod újra.
2019. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem kapható. Ha majd kapható lesz, akkor tuti meg fog jelenni, ha beírod a gogglebe, hogy hiv és a hírekre kattintasz.
2019. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, ennek az az oka, hogy a betegségről kötelező tájékoztatni a nemibeteggondozót, valamint majd a kezelő infektológiát hogy felkutassák az esetleges partnereket és hogy megkezdődjön a kezelés míg nem késő!

Rengeteg tévhit és ostoba pánikgondolat van az emberekbena betegséggel kapcsolatban éppen ezért rizikós az otthoni tesztet a betegre bízni hiszen tudatlanságból vagy szégyenből páran eltitkolnàk a betegségük és nem fordulnának orvoshoz, pedig ha időben elkezdik kezelni nem sokkal fog kevesebbet élni a beteg mint az átlag populáció köszönhetően a jó retrovirális kezelésnek. Olyan alacsonyan fogják tudni tartani a vírus számot hogy pontosan úgy élhet mint egy normális ember akiár nemi életet is élhet, és nem fogja átadni.

A szűrés 5k körül van de jó pár ingyenes pont is van ahol diszkrétek, ne félj elmenni akárhányszor el lehet, megcsinálják

Viszont lehetséges hogy jobb lenne ha simán húznál óvszert, a HIVet ugyan elég nehéz elkapni de a Kankót, szifiliszt, clamidiat annyira nem

2019. jún. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző rosszul tudja,Dr.Szlávik János maga mondta ,hogy nagy valószínűséggel idén már kapható lesz a gyorstest. Egyébként ,ha külföldön vagy be tudod szerezni néhány ország gyógyszertárából. Pl Franciaország
2019. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy akármilyen módon el lehessen kapni a HIV-et egy ilyen rendelőben? Mondjuk miután megszúrják az ujjad és ott aztán megfogod a dolgokat?
2019. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!