Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lázas betegen hogyan bírjam...

Lázas betegen hogyan bírjam ki holnap? Ha nem eszek, nem lesz ugye hasmenésem?

Figyelt kérdés

Most ilyen vírus megy otthon, közölték, hpgy nincs "hijjánzás". Mondjuk nem tudom, honnan hiányoznék 22 évesen, de ez van...


Ma felkellni sem bírtam a láztól.


2019. ápr. 10. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A hasmenés folytatodhat még két napig is ha nem eszel. Ha nem is iszol akkor gyorsabban lesz vége de nagy a kiszáradásveszély.
2019. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát most 22 éves vagy. Felnőtt ember. Á hagyjuk...
2019. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem apámmal élsz, aki nyugger és itthon van egész nap, saját bevallása szerint "kicsinál, ha itthon marad".


Szószerint olyan voltam mint egy zombi, hánytam, hasmenésem volt, szédültem, még félre is beszéltem. Nem tudsz figyelni...


Egy plázában húztam ki, ott legalább ülhettem, meg elmehettem wc-re, amikor csak akartam. Vettem Rubophent, de nem használt. Nálunk ez van sajnos.


Hogy ennek mi értelme volt...

Bazzza meg a mocskos churva élet. Inmább megölném magam, komolyan...


Sosem engedték meg, hogybitthon maradjak betegen, ha hazaküldtek, akkor is engem gyaláztak, szidtak.


Egyetemen meg egyetlen egy napot nem engedélyez Apucika, ha kell bevisz kovsival és ott ül a parkolóban...

2019. ápr. 11. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
De miért nem kérsz valakitől segítséget?
2019. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!