Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fehér gubicsok voltak az...

Fehér gubicsok voltak az amúgy is világosabb székletemben. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ma ebéd után világos barna székletem volt kB fel centis gubicsokkal benne amik fehéres színűek voltak. Nem tudom mi lehet a gond, de már hónapok óta világosabb a székletem. Most először jelentek meg benne ilyen csomók. Verkepwm rendben, picivel magasabb a bilirubin mint a normál érték de nem kóros. 2 hete volt hasmenéses hányingeres panaszom arra kaptam gyógyszert és normafloret. Azóta előjovoget alhasi fájdalom. Allergologian poratka és hisztamin értékek jelentek meg, ezekre vagyok allergias. Poratka 2, hisztamin 1es értékkel. Refluxom is van ezek mellett amire pantoprazole szedek. Nagyon fosok, mi lehet a gond mert félek hogy máj betegség. Ha a jobb oldali bordaiv alatt a hasam közepe felé megnyomom erősebben, akkor kellemetlen nagyon. Mi lehet a gond? Előre is köszönöm a válaszotok.

2019. ápr. 11. 15:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!