Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez es mi okozta? Menjek...

Mi ez es mi okozta? Menjek nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés
Meg nyaron a baratommal voltam es akkor alakukt ki semilyen szexualis kapcsplat nem volt kozottunk de a nemi szervem elkezdett nagyon fajni...hazaerve eszrevettem higy egy piros mint a verholyag fele .holyag. ekeskedik a huvelyemnel es mindig akkor jon altalaban ki ha "orgazmuson van" nagyin zavar es eddig senkinej nem mertem szolni.18l. A neten meg minden fele betegsegeket talalok de egyikre sem tudom biztosan..es nem mulik el.

2019. ápr. 11. 18:12
 1/1 PimpósPéter válasza:
Nem értek hozzá de szerintem mindenképpen nőgyógyász, mert valami biztos nincs rendben. És nem kell félni tőle azért van hogy segítsen ezer ilyen helyzettel találkozott valószínű! Csak jobb ha elmész legalább egy megnyugtató válaszért.
2019. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!