Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeretnék kérdezni tőletek...

Szeretnék kérdezni tőletek kedves fórumozók. Kinek milyen tünettel járt az mikor kiderült hogy csípőprotézisre volt szüksége? Az ok amiért kérdezem tapasztaltatok-e ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék kérdezni tőletek kedves fórumozók. Kinek milyen tünettel járt az mikor kiderült hogy csípőprotézisre volt szüksége? Az ok amiért kérdezem tapasztaltatok-e ilyen tüneteket? Több hónapja fennálló bal oldali fenékbe sugárzó fájdalmat érzek ami a bal oldali csípőmből indul. Le hátul a combomig. Oldalt a combom külső részén érzékkiesés tapasztalok kb jó tenyérnyi körben. Néha a talpamig ,talpon lévő újjig zsibbad a bal lábom. Vannak napok mikor kis időre elmúlik a fájdalom főleg pihenés után. De van amikor mindegy hogy megyek ,ülök,állok állandó a fájdalom. Azt vettem észre hogy járásra fokozódik. A röntgenem : S.I. lumbalizált. Kisizületi arthrozis. A csigolyák peremszélei kissé megnyúltak. Esetleg valakinek volt hasonló tünete??


2019. ápr. 11. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem voltak hasonló tüneteim. És minden marhaságot utána olvastam a netem, miközben már nem tudtam aludni sem, mert jött a fájás, meg a zsibbadás. Én is mindenre gondoltam, de protézisre egyáltalán nem. Aztén valammi oknál fogva átköltöztem a másik szobába, ebből kifolyólag mási ágyban aludtam. Pár nap után megszünt a fájdalom is. Gondolom, attól, hogy a gerincem más pózban feküdt, mint előtte. Amit leírtál leletet, az olyan minimális, hogy ezért tutira nem kell alvázat cserélni. Orvos már látott. Ő mit mondott?
2019. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neked gerincsérved van.

A gerinced meg tropára ment. A fenék részen neked ellentétes irányba hajlik a gerinced, ami gyakorlatilag nem is tud mozogni. Ettől persze a csípőd is tönkremehetett

2019. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!