Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ilyen sok hasmenésem?

Mitől lehet ilyen sok hasmenésem?

Figyelt kérdés

Elméletileg vírus lehet, mert a családban 2 másik tagnak is hasonló bajai vannak.

Én, amit megeszek/megiszok, az pár perc múlva ki is jön, ez ma kb. 10-12 alkalommal előfordult, valamint görcsöl a hasam/gyomrom és furcsa hangokat ad ki.

A többieknek hányás is volt, de nem voltak ennyit wc-n és szerintem ez a korgó, bugyogó hang sincs a hasukban.

Már kezdek kicsit tartani, igaz tegnapelőtt kezdődött.


2019. ápr. 11. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de egy kanál ecet cukorral csodákra képes! Régi de bevált dolog..
2019. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bólus astringenst 3x1-et szedjél be!Ez ártalmatlan, és azonnal hat.
2019. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bolus adstringens jó, de csak 1 szem, mert több és folyamatosan, nagyon erős szorulást tud okozni. Emellett 5-6 szem széntabletta. Ha nem hat megfelelően, a széntablettából lehet naponta többször is szedni. A folyadék vezsteség pótlására sok fekete teát kell inni, ha van, akkor diólevélből készített tea is nagyon jó hatású. Emellett diétát kell tartani, cukor és fehérje mellőzésével.
2019. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Linexet vettem ma be 1db-ot, de aztán fájt a hasam nagyon, ezért nem vettem be többet. A székletem pedog olyan, mint az iszap, színre is és állagra is. Borzalmas, ez a 4. nap és sose vagyok beteg.
2019. ápr. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!