Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat ennyire a bal...

Mitől fájhat ennyire a bal karom illetve a vállam?

Figyelt kérdés
Körülbelül olyan 2-3 órája elkezdett fájni izomláz szerűen a bal karom illetve a vállam. Előszőr enyhe fájdalmat éreztem mint amikor izomlázam van, viszont rá negyed órára elkezdett iszonyatosan fájni egy pontban ami aztán ki sugárzott most már egészen a csuklómig érzem illetve kezd a vállam is egyre erősebben fájni. Ha meg nyomom a tricepsz környéken (felkar, alsó részénél) egy pontban akkor érzem hogy ott faj a legjobban és valószínűleg onnan ered a fajdalom. Vállam is fáj de az nem annyira mint a karom, talán oda is csak kisugárzik.Nem sportolok, nem végzek nehéz fizikai munkát. Talán az utóbbi 2 hétben kicsit sűrűbbek voltak a napjaim és mivel masszőrnek plusz kozmetikusnak tanulok ezért sokat masszíroztam mostanában. Ez talán lehet kiváltó ok bár nem tudom akkor mind két kezem fájna valószínűleg. Nem tudom hogy simán megerőltettem vagy esetleg valami más all a háttérben, mert kinyújtani már nem tudom a kezem azonnal szúró fájdalom jelentkezik. Ha oldalra próbálom kinyújtani a kezem akkor is fáj. Fogni bármit is a bal kezemmel jelenleg nagyon nehezen tudok, illetve az alvás se megy annyira fáj. Gyógyszert is szedtem (nurofen) de nem akar hatni. Mit tegyek? Illetve, mi lehet ennek az oka? Forduljak vele orvoshoz? Volt már valaki hasonló helyzetben? 18/L
2019. ápr. 12. 01:52
 1/2 Farkas999 ***** válasza:
Gerinccsigolya probléma is okoz ilyen tüneteket, de menj mielőbb orvoshoz!
2019. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, mindenképp orvoshoz fogok fordulni mivel meg mindig ugyanúgy faj, jelenleg fel emelni teljesen és egyenes szögben nem tudom, főleg fekvő pozícióban megy a legnehezebben. Valami tutira nincs rendben, szerdán kiderül az orvosnál.

Mégegyszer köszönöm.:)

2019. ápr. 16. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!