Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat így a bal karom?

Mitől fájhat így a bal karom?

Figyelt kérdés
A bal vállam ropog ha mozgatom,rettentően fáj a lapockám is.Ha masszirozzák lezsibbad az egesz balkarom.A könyökömbe bele nyilal,olyan érzés mintha bevertem volna,de nem vertem be.Az egesz vállam,lapockám,karom fáj.Csontig hatol a fájdalom.Masszíroztuk,kentük lóbalzsammal,körömvirág krémmel,fájdalom csillapító krémmel is.Semmi sem használ.Sosem ért baleset,nem tudom mi lehet.

2018. szept. 22. 15:55
 1/3 bubucs31 válasza:
Próbáltad már "Tilidin"-nel kezelni?
2018. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, ez valami krém?
2018. szept. 26. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a váll és a kar zsibbad baloldalon, arra kapásból azt mondják, hogy szívprobléma.

Jó lenne tudni, hogy sportolsz-e valamit, mennyire erőlteted meg magad egy-egy alkalommal hirtelen, rövid időre. Szedsz-e valamilyen táplálékkiegészítőt, mennyit alszol, stb...

Az életvitel sokkal fontosabb tényező, mint az, hogy éppen milyen probléma jelent meg ami sok év alatt halmozódott.


Én egyből minimum a körzetinél indítanék aki el tud navigálni a megfelelő orvoshoz.

2018. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!