Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől/hogyan alakulhat ki egy...

Mitől/hogyan alakulhat ki egy 2 éves kislánynak petefészek ciszta, ami (k) két hete még nem volt (ak) ott?

Figyelt kérdés
Két hete volt hasi uh, a lépe nagyobb volt a kelleténél. A petefészkében akkor még semmi sem volt. Ma ismét voltunk uh-n ahol a lépe még nagyobb lett, ill lett 2 db cystozus keplet a petefészkében. Az összes nyirokcsomoja nagy, nyak-lagyek-köldökgyűrű tájék. Ill a nyakában PM magasságában is van egy cystozus csomó. Mióta azt észre vettük(január) azóta minden csak rosszabb, nem tudják mi baja. Azóta hol láz, hol hőemelkedése van folyamatosan. Alig eszik, alig iszik, többet alszik. :(
2019. ápr. 12. 17:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én is szabolcsi vagyok. Nyíregyháza :))
2019. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Mi is.
2019. ápr. 14. 18:05
 23/33 anonim ***** válasza:
Minket Dr. Nagy Rita (gasztroenterológus) küldött Bpestre annak idejèn. Szerintem te is rákérdezhetsz nyugodtan. Ha nem boldogulnak itt a gyerek betegségével! A fejed nem harapják le!
2019. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Negatív lett az Epstein barr vírus eredménye. Tehát nem attól nagyobb a lép és a nyirokcsomók. :(
2019. ápr. 17. 08:29
 25/33 anonim ***** válasza:
Ó,ha tudnád,a lányomat hány vírusra tesztelték...még parvóra is! Pedig az kutyabetegség. Mind negatív lett. Csak azt ajànlom,hogyha meglesz a műtét,utána menjetek Budapestre!
2019. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is sok vírusra ill autoimmun betegségekre is néztek szerologiat, de mind negatív lett. Most megyünk a nőgyógyászatra, mert egy régi nőgyógyászomnak megmutattam a cysta képét és úgy látta nem csak folyadék tartalmú. :(
2019. ápr. 17. 12:24
 27/33 anonim ***** válasza:
Drukkolok a kislánynak!
2019. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hormonálisan minden oké vele? Nem ártana egy hormonpanel. Valamint én az agyalapi mirigyet is megnézetném,nem-e ott van valami eltérés! Magától csak úgy nem lesz cisztás egy 2 éves.
2019. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Kerdező, hogy van a gyermek?
2019. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
KB semmi változás. Az LDH szintje közel 1000-re nőtt. Jovoheten megyünk a hematológiara. Amúgy kozerzetre egész jól van. Azóta nem volt uh, műteni meg nem tudják, mert mindig van egy kis köhögés a műtét időpontjan...
2019. jún. 27. 07:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!