Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombàs fertőzés vagy màr màs?

Gombàs fertőzés vagy màr màs?

Figyelt kérdés

Sziasztok,van egy olyan problémàm,hogy be pirosodott a combjaim belső része hàmlott viszketett stb. Ez gondolom gombàs fertőzés de ki alakult egy olyan is,hogy a hajlatok között ki hasadt,folyton valami fehér vér vagy talàn geny szivàrog ki a hasadàsokból amik fàjnak és szagosodik is. Ez mi lehet ? Valaki valami ötlet tipp,vagy gyógymód? Clotrimazole val kenegetem napi 3x. Lassan 1 hete de nem túl sok javulàssal(picit talàn enyhűlt a ki pirosodàs,azonban helyette piros pattanàsaim lettek mindenhol ami terjed. Napi 2x tusolok,nem volt szexuàlis kapcsolatom az utóbbi pàr hónapban tehàt nem tudom,mi lenne ez.Orvoshoz pedig NEM tudok sajnos elmenni mivel nincsenek jelenleg még a papírjaim rendben(màs orszàgban vagyok) előre is köszönöm a vàlaszokat

Kétségbe esett 20/F



2019. ápr. 14. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Fertotlenites teafaolajjal, utana bekenni koromvirag kremmel.
2019. ápr. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kerestem de nem igazàn talàltam sajnos... Talàn bepanthen plus és be powderezni,hogy ne izzadjon meg és tudjon be gyógyulni? Illetve valaki esetleg tudnà,hogy ez mi lenne vagy hasonló tapasztalat ?
2019. ápr. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!