Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Kihez fordulhatnék ezzel?

Nemrégiben HPV-t diagnosztizáltak nálam. Szövetmintát vettek, még nem jött meg a tipizálás eredménye. Viszont pár napja a nyelvemen véltem felfedezni kisebb kinövéseket, amolyan hegyes függölyöket. Tudom, tudom csak orvos segíthet, de már alapból tanácstalan vagyok. Hova/kihez forduljak? Fül-orr gégész, bőrgyógyász?

Keress kérdéseket hasonló témákban: HPV, vírus, fertőzés, szemölcs, fuggoly, nyelv, orvos

ápr. 14. 12:33  Privát üzenet  

A válaszok
Háziorvos

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 14. 12:55 Privát üzenet
Bőr és nemibeteg gondozó! Ott biztos segítséget kapsz! Nem is kell beutaló sem.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 14. 13:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ott nem csak időpontra lehet menni? Nem szeretném, hogy 100 év múlva vizsgáljanak meg.:(( Lehet a legjobb, ha magán dokihoz megyek.

# 3/4Időpont ápr. 14. 17:12 Privát üzenet
A nyelveddel a gégészetre is mehetsz, oda sem kell beutaló

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 14. 17:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pár éve kivették a csecsemőmirigyemet, azóta mindig fáradt vagyok. Hová fordulhatnék ez ügyben?
Hová fordulhatnék még? Van itt valaki, akinek gyenge volt az immunrendszere, mi segített?
Ezzel a fájdalommal borzasztó élnem, kinek volt hasonló fájdalma, és hogyan gyógyult meg? Lentebb leírom.
Azt hiszem kukacos lettem. Hová fordulhatnék?
Évek óta fáj a hátam egy bizonyos ponton a bal lapockám és a gerinc között. A háziorvos nem igazán csinál vele semmit. Kihez fordulhatnék, hogy kiderüljön mi a kiváltó ok?
Dobüregi vérzésem van, az orvos Rutascorbint írt fel. Tapasztalat valakinek ezzel a gyógyszerrel?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!