Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nálatok is terjed a nátha?

Nálatok is terjed a nátha?

Figyelt kérdés
Párom kolléganő elkapta a fiától, párom átragasztotta rám, én a kolléganőmre. És mindig full kiszámítva 2 napos csúszással...

2019. ápr. 15. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán, ha többet foglalkoznátok az immunrendszeretek megerősítésével, akkor nem lennétek betegek.


Pl. Béres csepp, gyömbér, citrom, vitaminok, gyümölcsök, zöldségek, méz, fokhagyma, fahéj, megfelelő alvás..stb.


Érdekes, amikor volt február-márciusban ez az influenza járványszerűség, magas láz, fáradékonyság, hányás-hasmenés, én teljesen jól voltam, a párom ugyan ágynak esett 3 napra, de neki is csak estére jött ki a magas láza, más baja nem volt.


A megelőzés még mindig sokkal ésszerűbb, mint a betegség.

2019. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
No én eszem ezeket rendszeresen, fokhagymától a mézig, zöldség, gyümölcs, stb., mégis elkaptam a fiamtól aki több, mint 1 hete náthás, elég agresszív náthának tűnik, mert nem akar múlni.
2019. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Mennyire élsz stresszes életet? Mennyire vagy lelkiekben lelombozódva?

A stressz és a lelkiekben nem stabil ember meg még könnyebben potenciálisan veszélyeztetett.

2019. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as. Én stresszmentes vagyok full, de attól még fújni kell az orromat :S
2019. ápr. 15. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást. Igyál sok gyógynövény teát, és gőzöljél is. Szedjél sok vitamint és béres cseppet is.
2019. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!