Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lógó anyajegy megnagyobbodása?...

Lógó anyajegy megnagyobbodása? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

A hátamon van, már kezd zavarni amikor hanyatt fekszem, vagy amikor ruha dörzsöli. Rokonaim javaslatára elkezdtem most cérnával szorosan körbetekerni, amitől pár nap alatt elvileg le kéne fonnyadnia, de most kicsit megijedtem, hogy esetleg valamilyen rosszindulatú elváltozással próbálok "kötekedni". Igen, tudom, bőrgyógyász, de egy pár napig vagy hétig biztos nem tudnám most sajnos megnézetni, esetleg valakinek van megosztható taasztalata, hogy ne aggódjak?

Itt van róla egy kép:

[link]


Előre is köszi a válaszokat! :)



#anyajegy #anyajegy lefonnyasztás
2019. ápr. 18. 20:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

De azért körbetekerted mielőtt orvoshoz nem jutsz, mi? :D

Anyajeggyel nem lehet szórakozni, ez a lényeg. Ha zavar, és a doki indokoltnak látja, akkor majd ő eltávolítja.

2019. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Körbe igen, na, hibáztam. :D Már rég nincs rajta, de azt hiszem, ez a tett itt a hozzászólásokban még egy darabig kísérteni fog. :D

Köszi még egyszer.

2019. ápr. 19. 11:16
 23/30 anonim ***** válasza:

"Szívem, én nem lennék annyira biztos abban, hogy kettőnk közül nekem kellene utánajárnom a témának, ennek ellenére nem fogok leállni vitatkozni, nem sok értelmét látom."

Köszönjük, hogy végre megértetted, amit az elején nem akartál. :D

2019. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

#24: te írogattál korábban? Már nagyon vártalak vissza. ;)

Szívem, szerintem nincs mit megköszönni, legalábbis aki érti a kérdést, érthetően felfogfogja a kis agyacskájával, az nem lát különbséget a kezdő kérdés bizonytalansága és a későbbi kommentjeim kifejtése között, de nekem sajnos úgy tűnik, nagyobb gondod van a szövegértéssel. Ami nem baj, csak ne erőltesd, ha nem megy. Félre ne érts, jó szándék volt az alapja annak amit kezdtél és ezt értékelem, de egy ostobán figyelmetlen körítéssel tálalod.

Vannak itt más kérdések is, menj szépen játszani.

2019. ápr. 19. 12:30
 25/30 anonim ***** válasza:

"#4: Valakinek orvos fonnyasztja le ugyanilyen elkötéses módszerrel műtét helyett, ha már így nekem esel."

"...illetve megfelelő háttértudással osztani tanácsot, szvsz."

Persze, semmi különbség nincs, azt leszámítva, hogy próbáltál kioktatni az igazadról. :D

2019. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Aztamindenit, hát kiállok az igazam mellett, ujujujj.

Na, de alakul ez, már úgy tűnik, jobban figyelsz mások írományaira, mint korábban. Büszke vagyok rád. :)

Mondjuk senki nem piszkál itt már anyajegyet, a feltett kérdés sem aktuális már, de te fröcsögj tovább nyugodtan. :) Elolvasom ha még írsz, most már kezd szórakoztatni. :)

2019. ápr. 19. 12:54
 27/30 anonim ***** válasza:
Kiállsz az igazad mellett, ami nem igaz? Okés. :D
2019. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Hát csak visszaírt a drága, jól van, jól van :D
2019. ápr. 19. 13:48
 29/30 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ez egy válaszolgatós oldal. Látom ebben is tévedtem. :D
2019. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Deeehogy tévedtél, írj csak még nyugodtan a jól bevált finom modoroddal, arra várok, hogy legyen itt még pár oldalam kizárólag a te magasztos kommentjeidből. :)
2019. ápr. 19. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!