Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélrákom van?

Végbélrákom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves nő vagyok..az lenne a kérdésem,hogy szerintetek rákom lehet e ...:s szeretnék majd elmenni orvoshoz csak addig is véleményekre lennék kíváncsi..sajnos aranyerem van..a székelésem nem változott meg semmit egyébként ugyanolyan ugyanannyit megyek annyi van hogy lett egy ilyen kinövésem a végbélnyílásnál ami fáj ..szúró érzés pl. székletürítéskor vagy ha mosakszom az a pont fáj...ez múlthéten jött elő mikor egyszer volt szorulásom és akkor vérzett is 2 napot az elmúlt de továbbra is székeléskor fájt az a kinövés ott de most a napokban még érzékeny de már nem fáj annyira ...szerintetek ez mi lehet? amúgy közérzetem jó,és mondom nem változott a székletem sem de múlt héten nagyon fájt mikor szorulásom volt utánna lett ez ...és lehet nem ide tartozik de szexuális életet ott nem folytatok...sőt most semmilyen szexuális életet nem..de azt meg soha és nem is engedném ..a lényeg szerintetek mekkora az esélye,hogy ez esetleg rák lenne? :s :/ elfogok menni vele bár picit jobb de kicsit aggódok

köszi előre is



2019. ápr. 19. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Külső aranyér.
2019. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Meg kell nézni tükörrel hogy látsz e ollókat, ha igen akkor elképzelhető a rák is. De inkább hipochondria lehet.
2019. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg külső,rögösödött aranyér.Nekem is volt,orvos simán eltávolítja a kinövést.Addig lehetőleg ne piszkáld.
2019. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A végbélrák nem ilyen formában jelentkezik, ez valóban aranyeres panasz, de az étrenden alapvető változtatásokat kell tenni a puha széklet biztosítására.
2019. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem rák, csak aranyér.
2019. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aranyér, ha a problémád megoldódott ahogy írták már taplalkozásban kellene változtatnod több rostos több folyadék a széklet keménysége miatt.
2019. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2019. ápr. 19. 22:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Tuti nem rák. Egy ismerősömnek is volt ilyen kinövese. Eltávolították. De külső aranyér is lehet. Ha nagyon fáj próbáld visszahelyezni.

Nem erre talalták ki, de nekem fraxiparin injekció oldozta meg egy nagyon durva arenyeres problémám. Amúgy marad a reparon és társai.

2019. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
meg fáj még mikor megnyomom de nem annyira...jobban fájt ennél meg kicsit vérzett de már nem vérzik csak még kicsit kellemetlen..
2019. ápr. 19. 22:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Reparon kenőcsöt vegyél a patikában. Ez aranyér.
2019. ápr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!