Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete elönt a melegség és...

2 hete elönt a melegség és folyik rólam a víz. Olyan mintha magas lázam lenne. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Kicsit megfáztam és akkor kezdődött. 37.3 hőemelkedésem is volt. Azt hittem attól van. De már elmúlt, a leizzadás napjában többször viszont nem. Még ma is volt, miközben alul voltam öltözve a hidegben. Szó szerint forrónak érzem a testem meg az arcom is. Megijedek, hogy magas lázam van. Megmérem és vagy semmi, vagy max 37. Mitől lehet ez? Még fiatal vagyok a klimaxhoz, szóval az kizárva. A közérzetem sem az igazi, nem fáj semmim csak olyan furán érezem magam. Adjatok ötletet, mert ilyen kis problémával nem akarok orvoshoz menni és a váróban elkapni valami komolyabbat. De azért aggaszt a dolog, jó lenne ha elmúlna.

2019. ápr. 23. 20:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Már semmilyet mert közben kiderült az ok.
2019. ápr. 24. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!