Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol tudnék kölcsön kérni...

Hol tudnék kölcsön kérni pénzt gyógyszerre?

Figyelt kérdés
Sajnos fizetésig nagyon sok idő van még a gyógyszer sürgős lenn. Sajnos váratlan kiadás miatt majdnem 0-án vagyok mit tegyek?

2019. ápr. 27. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szomszédnak mond ezt el
2019. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Honnan kellene tudnom, hogy nincs szülőd, vagy barátod?

Talán kikellett volna írnod a kérdésbe, és akkor más alternatívàt ajánlottam volna. ;)

Vállalj takarítást, bármi plusz dolgot, amit azonnal kifizetnek. Amúgy meg munkatárstól esetleg nem tudsz kérni? Nem hiszem el, hogy SENKI nincs, aki tudna adni. Nem 100.000 Ft-ról van szó vagy még többről.

Vagy adj el olyan dolgot, ami màr nem kell otthon (ruha pl.)

2019. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ypszilon1980 ***** válasza:

Szerintem akkor a zaci a legjobb megoldás.

Megértem a kérdezőt, mert nekem is van sok ismerősöm, akinek adtam már többször kölcsön, mert meg volt szorulva, de belegondolva, ha nekem kellene, akkor egy ujjamon meg tudom számolni ki az aki viszonozná hasonló helyzetben.

Csak van amúgy olyan akit ismersz, szomszéd vagy valaki.

Vagy az orvossal beszélni, hogy ilyenkor van-e valami megoldás, talán ő is ad kölcsön, egyébként nagyon is jó a kérdés.

2019. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!