Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek baj van?

Mit tegyek baj van?

Figyelt kérdés
Már elég régóta fáj a bal vádlim, vizesedik, bedagad. Tegnap este majd meghaltam rá, alig kaptam levegőt, de végül csak megmaradtam. Ma reggel is fájt, aztán kB két órája egy ponton iszonyatosan el kezdett fájni a hajlatom felett nem sokkal, brutálisan fáj ha járok, pihentetem nem lett jobb. A helyén piros, a hajlatomnál kissé kidülledtek az ereim, de nem gázos mód.

2019. ápr. 27. 16:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt, hogy hidegnek mondható a végtagom, színtelennek. Ez nem tudom mennyire számít
2019. ápr. 27. 16:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha elmennél ezzel orvoshoz, mielött le kell vágni a lábad vagy esetleg belehalsz a következményekbe?
2019. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet súlyos trombózis is, ha nem mégy orvoshoz, akkor megrendelheted a koporsódat!
2019. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha így néz ki, akkor mélyvénás trombózis:


cdn.eu/pulscms-transforms/1/0DsktkqTURBXy85NTljNmYyZGZlY2UzOTcyN2YyMDUwZGM0NzI0YWY3ZS5qcGVnkZMFzQMUzQMU


Amúgy nem törvényszerűen színeződik el, édesapám 6 hete kapott mélyvénás trombózist a lábába, a színe nem változott, viszont észrevehetően megnőtt a problémás lábszár térfogata. Kb úgy mint a fotón.

2019. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagy valószínűséggel sajnos tényleg baj van.
2019. ápr. 27. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mielőbb ügyelet ha eltudsz menni, vagy a mentőket is felhívhatod, mit javasolnak!
2019. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos csak hétfőn tudok eljutni dokihoz, a környezetem nem nagyon akarja komolyan venni a problémát ráfogják egy izomhúzódásra, vagy csontfájdalomra...addig nem nagyon mozgok mert amúgy se bírok szóval csak nem lesz bajom :$
2019. ápr. 27. 19:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!