Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Ti mit gondoltok? Lándzsás utifű szirup. Több fajta létezik, ti melyiket használjátok?

Anyukám mondta, hogy herbáriában érdemes ezt a készítményt beszerezni. Otthon használtam egyet, nem tudom már melyiket, azóta használtam a dr. Theiss félét is, nekem annyira nem vált be, az íze is más... Ti melyiket használjátok, melyiket tartjátok jónak? Hogyan gyógyítanak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lándzsás utifű, gyógynövény, köhögés, torokfájás

ápr. 28. 19:18  Privát üzenet  

A válasz
Nekem nagyon jó volt torokfájásra és segített a hurutos köhögésben is. Én a dr Theiss hasznaltam nekem nem volt vele bajom.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 28. 20:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Roaccutan tabletta helyet létezik valami szirup vagy por vagy valami?
Létezik hajvitamin rágótabletta vagy esetleg szirup formátumban?
Középfülgyulladásra létezik olyan antibiotikum kisgyerekeknek ami nem keserű szirup?
Létezik olyan vitamin szirup kisgyerekeknek, ami nem narancsos ízesítésű?
Létezik olcsó (1000 Ft alatti), de jó multivitamin szirup 2 éves kor felettieknek? Akár egész kicsi kiszerelés, a lényeg hogy pár 100 Ft-ért legyen. Esélytelen?
Létezik natúr ízű, íztelen multivitamin gyerekekenek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!