Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol lát el azonnal neurológus?...

Hol lát el azonnal neurológus? Lehet sztrókom van

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 09:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
természetesen elmegyek kivizsgáltatni magam.
2019. máj. 2. 14:15
 12/22 anonim ***** válasza:
Legalább ne nyomnál szmájlit olyan téma után, amiben más elvesztette a szeretteit. Komoly pszichés gondjaid lehetnek, ha ezt magyarázni kell.
2019. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Apám is sztrókot kapott, nem a betegségen nevettem, miért nevetnék ilyen borzalmas történtek után? hanem hogy kétszer voltam a hónapban sürgősségin és semmi bajom nem volt!
2019. máj. 2. 14:23
 14/22 A kérdező kommentje:
Csak a szart látod mindenben, de nekem vannak pszichés problémáim...
2019. máj. 2. 14:24
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem kellene olyanba bele okoskodni amiből gőzünk nincs.
2019. máj. 2. 14:25
 16/22 anonim ***** válasza:
"Persze, hogy nincs sztrókom csak beképzeltem, mert magamon kivül voltam. Sürgősségire inkább nem megyek már voltam 2* a hónapban, szintén beképzelt betegségekkel." <-- Te ezt vicces, jópofa dolognak tartottad. Nehogy már ez normális legyen.
2019. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
ok
2019. máj. 2. 14:38
 18/22 anonim ***** válasza:
48%

Én egy másik 78%-os vagyok, eddig egyszer írtam ide neked, ha agyvérzésed lenne, akkor nem ide írkálnál. Többen vagyunk ugyanazon a százalékon.

Viszont: totálisan egyetértek azzal a "druszámmal", aki azt írja, hogy ilyesmivel ne nagyon szórakozz.

Nem te láttad a saját apádat-anyádat agyvérzéssel kórházba kerülni, akol azzal nyugtattak, hogy a következő 24 óra kritikus. Láttam meghalni az intenzíven anyám mellett fekvő beteget.

Ha szórakozni van kedved, akkor húzzál másik kategóriába, vagy tetesd át a mentális betegségekhez, ha te magad is tudod, hogy csak beképzeled.

Elnézést a többiektől, de felhúztad az agyamat!

2019. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18. vagyok. Ja látom, közben írtad, hogy apádnak agyvérzése volt.

Attól te még gyökér vagy (pont ezért).

Ráadásul kioktatod az előttem szólókat, amikor először csak segíteni akartunk. Ha te így, akkor én is. Most jobb?

2019. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem ismersz, de legyökérezel... valaki NEM VICCELT. Kemény tüneteim voltam, jajj jézusom odacsaptam véletlen egy smájlit, biztos pszichés betegséged van. Nem, nem pszichés betegségem van hanem PCOS amely a tüneteket kiváltotta. 3 évig szedettek velem drogokat, miközben szépen hozzászokott a szervezetm és függő lettem és olyan súlyos tüneteket produkált mint öngyilkossági kisérlet, halucináicó és még sorolhatnám. Na érted már miért okoskodnak hogy pszichiáterhez menjek? Csak a ti agymosott fejetekben az van, hogy a pszichiáter jó, miközben csak azokat a gyógyszereket irja fel a többi orvoshoz hasonlóan amire a legtöbb haszon jár. Minden egyes alkalommal azt kapja az ember, hogy beteg és a gyógyszer meggyógyitja, holott pont az ami igazán taccsra vágja az embert. Annyira nem tudtok semmit se a témával kapcsolatban csak beszólogatni tudtok. Nagyon szánalmas, és az emberi kicsinységeteket mutatja.
2019. máj. 2. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!