Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérrögös aranyérprobléma,...

Vérrögös aranyérprobléma, mitől alakul ki, mennyire veszélyes, mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem volt problémám eddig az aranyérrel, székeléssel kapcsolatban. Egy nap kijött egy csomó a végbelem szélére, ami nagyon fájt, és sebészhez fordultam a problémával. Azt mondta, hogy trombotizált vérrögről van szó, megműtött és kiszedte a vérrögöket. Műtét utáni napon egy újabb csomó (kisebb) jelent meg, felhívtam az orvost és azt mondta, hogy ez várható volt, néha előfordul, hogy felbukkan még egy ilyen csomó, ami eddig nem volt látható. Hamarosan vissza kell mennem, és azt is eltávolítja műtét után. 18 éves lány vagyok, nem tudom, mitől alakulhat ez ki, vajon lesz-e még? Mit tehetek ellene? Nektek milyen tapasztalatotok van vérrögös aranyér kapcsán?

2019. máj. 3. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit vártál egy sebésztől?

Ez egyfajta visszér,amely nem az erek problémája, csak ott jelenik meg a más szervek problémája. A leggyakrabban a máj, vese és a húgyhólyag problémája. Lehet műtéttel eltávolítani, de egy idő múlva újból megjelennek. Ki kell vizsgálni, melyik is az a szerv, mely ezt okozza és azt kell gyógyítani.

2019. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet keveset iszol, vagy e vitamin hiány, mozgáshiány, sok ülés, túlsúly.
2019. máj. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
esetleg menj el egy vérlabor-vizsgálatra, hogy nincs e valami gond a véralvadásoddal.
2019. máj. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!