Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 318is-ről mi a véleményete...

Bmw 318is-ről mi a véleményetek, tapasztalatotok? Ezt néztem, képek alapján nem tűnik rossznak, ha úgy alakul megéri 180km-t utaznom, hogy megnézzem? Vagy hagyjam inkabb?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 00:53
 1/9 A kérdező kommentje:
[link] Ez lenne az :)Bunko velemenyekre nem vagyok kivancsi , csak olyan amivel segíteni tudtok :)
2014. ápr. 20. 00:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát a fotók alapján nyilván nem volt könnyű élete, futásteljesítmény nyilván sok, cserébe gondolom hajtották és gyilkolták rendesen (látszik a ráaggatott "tuningokból"), de mondjuk nem is egy vagyon a kocsi. mennyit tudnál karbantartásra költeni? tudsz-e magaddal vinni hozzáértő szerelőt?
2014. ápr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hozzáértő nélkül ne menj, ráadásul azt már neked kell méárlegelni, hogy megéri-e a 180km, aztán vagy jó lesz vagy nem. :)
2014. ápr. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 VarMa ***** válasza:

Ez meg a regebbi 1.8is (en ezt jobbnak tartom mint az ujabb 1.9-est). Ha ezek megkaptak a minimalis torodest nagyon stapabiro motorok voltak. Az, hogy mennyi km van benne ora szerint, ne foglalkoz vele. Egy ilyen koru autonal mar allapotot vesz az ember nem km-t.

Kepek alapjan meglehetosen egyben levonek tunik, bar vannak szamomra gyanus jelek is rajta (miszerint volt fiatalabb tulaja aki rarakosgatott nehany "diszt").

En a helyedben elmennek megnezni de mindenkeppen vigyel magaddal valakit aki ert hozza mert elege zsebbe nyulos ha valami lestrapalt muszaki allapotu autoba nyulsz bele.

Ha ez gyari IS modell akkor benne van a sperr difi is.

Ha minden rendben az autoval en beprobalkoznek egy 400e ft-al hatha odaadja, ha vannak problemak akkor pedig megkell probalni tobbet alkudni...

Hja igen a rozsdara erdemes figyelni mert tudnak rohadni mar ezek is foleg a kuszobok vegenel...

En a helyedben mindenkeppen elmennek megnezni ha ilyen tipusu autot szeretnel...

2014. ápr. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A szétkopott kormány és ülések alapján azt mondom, hogy biztos volt benne 165 000 km valamikor 2000 környékén. Mára mondjuk van benne a duplája.


A gagyi M3 feliratok (az 1,8-as benzines gépen, pff...), a kókányolt "sport"dob és M3 tükrök is arra engednek következtetni, hogy egy igazi retardált tunning rácsinger barom volt a gazdája, aki előbb költött ilyen marhaságokra, mint olajcserére. Látatlanba le merném fogadni a vételárba, hogy az eszközölt "javítások" is legalább ilyen "szakszerűek" (Nem kő' oda 4 csavar Bélám, elég 2 is. Mi a fa$znak oda tömítés, kinyomjuk szilóval!), ergó egy gányolt tákolt szar lehet.


Továbbá 20 éves autó átfestve mindig gyanúsan arra utal, hogy harmonikába volt törve.


De legyünk őszinték: 400e forintért ilyen autót kapni. Oda kell menni, ki kell próbálni, fel kell mérni, hogy neked van-e igényed egy normális autóra vagy csak az M3 tükör és üvöltő "sport"kipufogó miatt kell az autó. Aztán vagy elhozod vagy nem. Én tuti a közelébe se mennék.

2014. ápr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Felhívtuk , nem tűnt a hangja alapján egy 'boyracer'-nek igaz a hangja kicsit fiatalos volt olyan 25 körüli , viszont uj futomű van benne elmondása szerint csak be kell állítani , hát köszönöm a válaszokat , elmegyünk holnap aztan kiderül , 15-20 ezret enged belőle , mert nem akarja elkótyavetyélni , lesz ami lesz :)
2014. ápr. 20. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Látatlanba alkudoztál? Az olyan vevőknek én azt szoktam mondani, hogy ne is jöjjenek. Szerelő megy veled átnézni?
2014. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen jön :) nem én beszéltem vele , hanem faterom és csak azt kérdezte meg tőle , hogy mi az a maximális összeg amit elenged :) sztem azt meglehet kérdezni tőle :)
2014. ápr. 20. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!