Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 évesen szédülök. El kéne...

16 évesen szédülök. El kéne mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Már 2 éve. Felálláskor (ha nem hirtelen, akkor is), hátrafelé hajoláskor, valamikor csak úgy spontán napközben.

Valószínűleg örököltem, de anyám csak 35 éves korában kezdett szédülni. Furcsa lenne, ha ilyen hamar kijönne rajtam.

Csak egy kicsit magas a vérnyomásom, nem vészes.

Mi okozhatja még? Valakinek van tapasztalata?

És azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy milyen vizsgálatokra kellene mennem?

Mert nem vagyok jártas a témában.



2019. máj. 6. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eszel, iszol eleget?-ez lesz az első kérdése a háziorvosnak is.


Háziorvos, labor, vérnyomásmérés-ezt is lehet hogy mondjuk méred magadnak napi 3x és viszed az eredményeket magaddal a dokihoz.

2019. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen eszek eleget, sőt egészségesen edzés miatt. Próbálok mégtöbbet inni.
2019. máj. 6. 19:32
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha orvoshoz mész készülj arra hogy beutal többfele sajnos én is szédültem meg most is minden hónapba egyszer előjön és már csináltak velem mindent 24 órás vérnyomás mérő stb. És nem volt sajnos ilyen vagyok. Szedj magneb6 az ilyenkor nekem segít de szedd minden 2.nap és akkor hat. Iszol eleget? Kardiológia, Füllorgégészet stb. Engem ideutalt és még is minden rendbe volt. Lehet hogy valószínű örökölted.
2019. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!