Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért újul ki mindig?

Miért újul ki mindig?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 éve alakult ki nálam a condyloma, ekkor többszöri fagyasztással eltávolították, kaptam immunerősítő gyógyszert is ekkor szépen el is múltak. Körülbelül egy éve megint kijöttek a szemölcsök ekkor condyline ecsetelőt írtak fel, kenegettem, elmúltak. Ezután egy kettő ismét kijött, ecseteltem, ezek is elmúltak. Az orvos javaslatára vettem echinachea cseppet is. Most viszont megint kijött rajtam egy. Már borzasztó érzés, hogy mindig kiújulnak. Mit tehetnék ellenük? Miért újulnak pár havonta ki?
2019. máj. 7. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmit. Az a trükk, hogy nem kell elkapni, ha már elkaptad, akkor bármikor előjöhet.


Ezért is kell beadatni többek közt a HPV elleni oltást, mert nem csak a daganat előfordulását csökkenti, hanem a condylomáét is.

2019. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!