Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mit használjak körömágy gyulladásra?

Már néhány házipraktikát kipróbáltam, tettem rá tetran kenőcsöt is. Elmentem a gyógyszertárba és kértem kifejezetten erre való krémet de nem adtak ki. Esetleg volt már valaki ilyen helyzetbe és van valami bevált módszer vagy mindenképp szükséges elmennem bőrgyógyászathoz?

Köszönöm a válaszokat előre!

Keress kérdéseket hasonló témában: körömágy

máj. 10. 21:17  Privát üzenet  

A válaszok
Körömvirág krém

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 10. 22:38 Privát üzenet
Gentamicin Wagner krémet szoktam ilyenkor használni, előtte Betadinnal lekenem, és ha megszáradt rákenem a krémet, teszek rá egy sebtapaszt és naponta cserélem a kötést és kenem, általában 3 nap alatt leviszi a gyulladást. Ezt a kenőcsöt én recept nélkül vettem.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 11. 06:34 Privát üzenet
Ha folyamatosan szúrja belűlről a köröm akkor nem jön helyre semmitől előbb ki kell vágni. Utána a betadine és tetrán kombó jó. Vagy flucinar kenőcs. De az vényköteles és nem szetetik felírni. Nagyon erős gyulladáscsökkentő.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 12. 05:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

# 4/4Időpont máj. 15. 19:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Körömágy gyulladásra házi megoldás?
S. O. S. körömágy gyulladásra mi használ gyorsan és hatásosan?
Körömágy gyulladásra lenne valami jó ötletetek, hogy elmuljon?
Körömágy gyulladásra mi a jó?
Körömágy gyulladásra mit ajánlotok? Úgy félek.
Milyen házi gyógymód jó körömágy gyulladásra?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!