Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Ejszakai hasmenés mitől lehet?

Havonta 1-2-szer előfordul, hogy éjszaka 2 körül arra kelek, hogy görcsöl a hasam, majd rohannom kell a wc-re, híg a székletem. Ez egy órán belül 2-szer, max 3-szor megismétlődik, majd lenyugszik a hasam, és elmúlik.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hasfájás, hasmenés

máj. 21. 02:05  Privát üzenet  

A válasz
Ha esetleg lány vagy, akkor az ovuláció, vagy a menstruáció előtti szakasz kiválthat ilyesmit...nem vagy érzékeny valamire esetleg?

# 1/1Időpont máj. 30. 18:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gasztroenterologiara bekuldtek hónapok óta fennálló hasmenés miatt és az van ráírva a beutalora hogy “Megfigyelés: gyanított betegség vagy állapot miatt, k. m. n“ mit jelent?
Normális ha egy hasmenéses hányásos nyavalya már négy napja tart nálam?
Ma éjszakai nagyon eros hasgorcs, hasmenes, hanyas jelezhez valamit?
Napi tobb hasmenes, ejszakai rosszullet (esetleg laz, emelyges, hanyinger) lehet szules elojelei?
Hasmenés, éjszakai derékfájdalom, nagyon sokszor keménykedik a hasam? 36 hetesen jelentheti, hogy lassan itt az idő?
Elkaphattam a hányásos vírust? Apósoméknál voltunk és előtte való nap hányt meg ment a hasa. Nem voltunk egy légtérben a wc-re nem ültem és sokszor kezet mostam

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!