Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés, éjszakai derékfájdal...

Hasmenés, éjszakai derékfájdalom, nagyon sokszor keménykedik a hasam? 36 hetesen jelentheti, hogy lassan itt az idő?

Figyelt kérdés

3napja hasmenésem van(nem az az igazi,na futás hasmenés,hol folyós,hol csak iszonyat laza(bocsi a részletezésért)),2.napja nem alszok éjszaka a derékfájdalomtól,és egésznap keménykedek!

Köszönöm a válaszokat!


2015. ápr. 1. 19:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah,bocsánat,még a hasmenéshez annyit, hogy kb naponta 4-5x kell mennem,abból napi 1talán olyan,hogy menni kell! :)
2015. ápr. 1. 19:59
 2/10 anonim ***** válasza:

Készülődik a tested, de nem biztos, hogy azonnal meg is indul a szülés.

Első babámmal 37 hetesen voltam így, ahogy most írod, ő végül a 41. héten született meg.

Most a második babát várom, szintén 36 hetes vagyok, mint te, és megint hasonló tünetekkel küzdök, de már vagy egy hete, és még egyben vagyok.

Nem tudom...ezt soha nem lehet tudni, a tünetek becsapósak tudnak lenni.

2015. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És gratulálok a picikhez! Könnyű szülést és egészséet kívánok nektek!
2015. ápr. 1. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Köszi! :)

Neked is könnyű szülést!

Végülis már a célegyenesben vagyunk, úgyhogy bármikor, bármi történhet. Csak ilyenkor már az ember néha megőrül a tünetektől. :)

2015. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En 32 hetes vagyok most, de mult heten nekem is ment a hasam 3 napig a hasam, kemenyedtem delutan es ejjel is arra keltem, es a derekam is fajt nagyon, masnap mentem dokihoz teljesen zart mehszaj, magneziumot ajanlott, pihit. En is megijedtem de sztem front miatt kemenyedik a hasmenest nemtudom, feltem higy beindul hamar de szerencsere azota semmi, kaptam tudorlelo szurit is biztos ami biztos! Meg azert minimum 2 hetig birja ki a pici es te is mert meg 36 het is korai :-) jo egeszseget!
2015. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már én is így vagyok szintén 36 hetes, engem már orvos-védőnő felkészített arra hogy bármikor megindulhat a szülés, pakoljak össze

nekem mellé már a vérnyomásom is megy felfele

bár én veszélyeztetett vagyok, ezért is jöhet bármikor :)

2015. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

annyit még hozzáteszek hogy nagyon nyilal a hüvelynél néha végbélnél, és olyan "szétszakad" érzés lent még a hüvelynél amikor megmozdulok :D

2015. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kedves utolsó, én nekem szintén szétszakad ott lent,főleg ha széjjelebb(?!) teszem a lábaim! A helyzet még mindig nem változott nálam!

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2015. ápr. 3. 10:28
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Igen igen hasonló helyzetekben nekem is, meg ha ágyban pl megfordulok.


Végül is innen már jöhet bármikor, orvos mondta hogy innentől már nincs baj, ha jönni akar hamarabb.

2015. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát én várom már nagyon! Bízom benne,hogy a 38.héten legalább kibújik!

Hát kitartást magunknak! Könnyű szülést és persze egészséget Neked és a Picurinak is!

2015. ápr. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!