Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A 10 eves fiamnak epecsavaroda...

A 10 eves fiamnak epecsavarodast allapitottak meg, barmit eszik faj utana az epeje. Az orvosok szerint nem lehet tenni semmit. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

#Epecsavarodas.
2019. máj. 24. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Te jóg milyen orvosok ezek? Tessék elvinni másikhoz de gyorsan.
2019. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen betegség nem létezik, sürgösen vidd másik orvoshoz!

Ha meg mindentöl fáj az epéje, akkor könnyen lehet epekö, azt pedig rendbe kell tetetni.

2019. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Páromnak ultrahanggal epekövet diagnosztizáltak. Műtét után az orvos azt mondta, hogy nem volt epekő, csak olyan volt a hólyag mint a télapó sapkája. 46 évesen, nekemis 12 milliméteres epekövet műtöttek ki. Rá egy évre anyámnak, aki 21 évvel idősebb, 36 milliméteres epekövet távolítottak el.

Az én panaszom a műtét után sem szűnt meg, és erre nagyon is felfortyantam. A tudományban, az orvosokban nem szabad megbízni! A diagnózisok 92,5 % -ban nem valósak. Nekem, 130 éves koromban lett volna akkora epekövem, mint anyámnak, még is kivették, mert a hasamban erős fájdalmakra panaszkodtam.

Végül az oldotta meg a problémámat, hogy 50 éves koromtól semmilyen tartósított élelmiszert nem fogyasztok. Immár hetedik éve élek csak nyers alapanyagokon, és panaszmentesen!

Valahol olvastam, hogy már az ókori görögök is alkalmazták a tojáskúrát gyomor és epebántalmak kezelésére, gyógyítására. A tojáskúra a leírás szerint abból állt, hogy egy tojással kezdve a reggelit, 12 napon keresztül minden nap egy tojással többet fogyasztva. majd 12 nap után 4 hétig minden reggelire 12 db tojást fogyasztottak.

Hát elfogott a röhej, de később megleltem a magyarázatot. Ami úgy szól, hogy az ókorban még nem voltak házityúkok. Illetve az ókorban a tyúkok még akkorák lehettek csak mint most egy galamb. Galambtolyásból viszont már símán lehet 12db -ot fogyasztani, akár két hónapon keresztül is.

De nem kell galambokat tartani, mert itt van nekünk a fürjtojás. Ami még akkor is százszor, ezerszer egészségesebb mint a boltokban kapható tyúktojás, ha táppal nevelik a fürjeket. Ugyan is teljesen szalmonella mentes, és nem pallósodik meg!

Tehát azt tanácsolom, hogy ne csak a fiadat, hanem az egész családot óvd meg a tömeggyártott agyon tartósított élelmiszerektől. Privátban még segíthetek ennek kivitelezésében is.

2019. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Valahol olvastam, hogy már az ókori görögök is alkalmazták a tojáskúrát gyomor és epebántalmak kezelésére, gyógyítására. A tojáskúra a leírás szerint abból állt, hogy egy tojással kezdve a reggelit, 12 napon keresztül minden nap egy tojással többet fogyasztva. majd 12 nap után 4 hétig minden reggelire 12 db tojást fogyasztottak."



Ez a legjobb út egy eperohamhoz meg epekövek létrehozásához.

Nekem elég volt két héten kereszül minden reggel 3 tojást megenni, hogy epegörcsökkel a kórházban kössek ki, és 3 majndem dió méretü követ szedtek ki. ELötte sosem volt gond az epémmel, és egyértelmüen a tojáskúra okozta!

2019. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tojás fogyasztása nem okoz epekövet, hanem a korán reggel elfogyasztott tojásban lévő zsír megindítja az epehólyag összehúzódását, ami a délutáni órákig tart.

Aki huzamosabb ideig nem eszik reggelihez zsiradékot, annak az epéje megy tönkre, és kövesedik. Mikor az epe pangásban van a hólyagban, akkor képződnek üledékek.

Ezért kell fokozatosan hozzávezetni a szervezetet, hogy legyen ideje az epének felhígulni. Van akinek már egyetlen tyúktojás elfogyasztása is epegörcsöket okoz, de egy tyúktojást 4-6 fürjtojás tesz ki. A tojáskúra alatt a kezdeti tojásadag csak egyhatod tojás, ami egy szelet piskótatésztában benne van.

Nem kell kórházzal és epeműtéttel, epekövességgel riogatni senkit, mert a kő sem néhány nap alatt alakul ki, hanem évek kellenek, mire nő egyetlen millimétert.

2019. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!