Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázás vagy mi lehet ez?...

Felfázás vagy mi lehet ez? Szerintetek miért nem hatott a gyogyszer

Figyelt kérdés
Pénteken kezdődött gyakori pisi, folyton azt érzem hogy pisilnem kell közben csak pár csepp jön és a végén fáj . Már vasárnapra (nem javult)ügyeletre mentem irtak fel MONORUALport( régen szedtem egyszer tökéletes volt) Most bevettem de csak ma hajnali fél1 kor :/ és 4 kor már annyira kelett pisilnem hogy pisiltem ..és nem javult semmit.2 monorualt irt fel a doki ma kell ujra beszednem ma már rögtön alvás elött szeretném olyan9 körül.de nagyon féle hogy nem hat .
2019. máj. 27. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
De fog hatni! Addig igyál meg 2-3liter teát!! Vagy sima vizet.
2019. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben .Köszönöm.Csak nem értem hogy hogy nem hatott:( Én arra gondoltam hogy azért mert késöbb vettem be és utána 3 orára pisiltem.Vagy azert mert elötte sajnos ettem egy picit:/és azt olvastam hogy az neheziti a felszivodást
2019. máj. 27. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!