Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szakemberek mit tegyek?

Szakemberek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sumetrolim nevu antibiotikumot irt fel az orvosom ket hete, 90 bakteriumsejt volt a vizeletemben de a nitrit negativ. Azt mondta 2 napig 2×2 utana 2×1. 10 napig. 1 doboz 8 napig eleg. Es en elkovettem azt a hibat hogy nem valtottam ki a masik dobozt, mert anyumek azt mondtak nem szukseges.. bennem a mai napig ott van a tudat hogy az orvos nem hulye, es ha eleg lett volna 8 napnyi akkor nem irta volna fel azt a masodik dobozt hogy bevegyek meg 4et.. de buta voltam es nem magamra hallgattam. Nem szeretnek visszamenni az orvoshoz mert ha holnap visszamegyek akkor holnaputanra beutal vizeletre es talan delutanra meglesz a dolog.. ha kivaltom a receptet es ugyan ilyen elosztassal beveszem akkor elmulhat a fertozes? Most meg nincs annyi bakteriumsejt azthiszem. Nem akarok visszamenni dokihoz.. bevalhat az otletem? Lehetoleg szakember valaszat varom, nem negativ banto kommenteket. Koszi

2018. dec. 3. 02:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Akkor a vesem fajt felvaltva, de nem vizeltem vereset, es nem nagyon voltak vizelesi ingereim.. most orak ota vizelesi ingerem van nem tudok aludni, es vereset vizelek. Lehet hogy mas fertozesem lett? Nagyon kellemetlen hogy orak ota ingerem van.. muszaj orvoshoz mennem de ki vagyok akadva
2018. dec. 3. 02:52
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel enyhitsem a tuneteket az ejszaka kozepen?
2018. dec. 3. 02:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, sajnálom, hogy nem kaptál választ időben. :(

Én nem vagyok szakember, de bántai se foglak.

Szerintem már felesleges lett volna kiváltani az újabb doboz Sumetrolimot. Igen, 10 nap lett volna az igazi, de ha a 8 nap után kihagytál 6-ot, az már nem lett volna ugyanolyan.

Ez a véres vizelet meg szerintem egy másik, új fertőzés lehet. De gondolom, azóta már voltál vele orvosnál.

2018. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam, de megyek holnap haziorvoshoz
2018. dec. 3. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad abbahagyni antibiotikum kúrát, mindig annyit vegyél be, amennyit az orvos felírt, ez fontos! Mostmar sajnos mindegy, de máskor ne csinálj ilyet. Gondolom azóta már visszamentel a doktorhoz.
2018. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!