Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A reflux okoz állandó nyálkát...

A reflux okoz állandó nyálkát és torokköszörülést köhögést?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez 100 % reflux
2019. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen
2019. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A hasra hizás fokozza ezeket a panaszokat ?
2019. máj. 27. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, az is! Még az állandóan szedett gyógyszerek és a kávé, cigi, nem megfelelő ételek, italok. Ja és nagyon nem tesz jót a stresszes életmód. Hirtelen ez jutott eszembe.
2019. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs refluxom, viszont autók között dolgoztam Pesten. Mióta vidékre költöztem, szépen elmúlt.
2019. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is amikor erősen előjön a refluxom, állandóan krákognom kell, mert ott a váladék a torkomban, plusz még böfögés.
2019. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen. :(
2019. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valaki tudna valami tanácsot adni diéta iránt ? Vagy mi segit hogy elmuljon a reflux
2019. máj. 27. 16:19
 9/9 anonim válasza:
Lehet reflux, de nem 100%. Nekem is annak gondolták a köhögésem másfél évig. Adtak rá gyógyszert is. Menj el dokihoz és vizsgáltasd kimagad. Nálam végül "gyenge" fertőzés és allergia volt. De fél évig refluxra kaptam gyógyszert, diétáztam, hasztalanul. Amúgy semmi fűszeres, zsíros, cukros étel nem jó. Olyat kell enni ami nem fokozza a gyomorsav termelést. De az orvos a biztos, szerintem. Meg az ha minden mást kizárnak. (Asztma is lehet!)
2019. máj. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!