Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel mennyi az esélye, hogy...

Ezzel mennyi az esélye, hogy kórházba kerülök? (lent)

Figyelt kérdés

Március óta folyamatosan fulladok és kohogok,ma jutottam el tüdőgyógyászatra,ahol csinaltak egy csomó vizsgálatot azt mondták asztmás vagyok és a tüdőkapacitásom 45-53% között volt a három vizsgálatnál. Kaptam 2 féle inhalálót,Reviflutot amit napi 2x kell használnom,és Buventolt amit akkor ha nem kapok levegőt vagy fulladok.

Jövő keddre elküldtek egy komolyabb vizsgálatra,a papíromon pedig az all egyrészt,hogy megfigyelés.

Mekkora az esély,hogy ezzel nem engednek haza?

Vagy nem kell aggódnom?



2019. máj. 31. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez egy jó kérdés. A gyógyszer az egy hét után hoz jelentős változást. Szerintem ha nem lesz olyan nagy gond nem hiszem hogy bent tartanak. Ne csinálj olyan dolgokat egy kis ideig ami nagyon megerőltet és fulladsz tőle.
2019. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fentiek alapján kicsi a valószínűsége, hogy kórházba küldenek. Miért is küldenének? Járóbetegként is meg lehet csinálni minden vizsgálatot. Aki tud menni, nem fektetik be.
2019. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 én úgy fel voltam fázva egyszer, hogy sokszori kezelés után se javultam. Tudtam menni és be akartak fektetni (szerencsére nem sikerült nekik).
2019. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Torachotómia után 5 nappal hazaengedtek. Tüdőkapacitásom kb. 10% lehetett.

4 hónap múlva is csak 30 volt. Nem hiszem, hogy kórházba küldenének. Max többször visszahívnak és fújkálnod kell a spirometert. Esetleg variálnak a gyógyszereiden, hogy megtalálják a megfelelőt. Azért egy kérdés? Március előtt mi volt? Tökéletesen kaptál levegőt? Mi történt márciusban? Mivel kezdődöttbez az egész? Csak mert hanelőtte nem volt semmi gond. Akkor nem ártana egy ct. Engem 8 hónapig kezeltek asztmával miközben ptxem volt. Csoda, hogy túléltem.

2019. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor engem vizsgáltak ki három napig bent tartottak, de elözetesen szóltak róla, szóval ha eddig nem mondtak semmit akkor nem tartanak bent
2019. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!