Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány nap után kerülök így...

Hány nap után kerülök így korházba?

Figyelt kérdés
Mostanába nem nagyon eszek nemtudom mi az oka csak szimplán nincs étvágyam..rágózok, energiaitalozok de semmi más nem megy le..így hàny nap után kerülhetek be a korházba? és ha tovább is így folytatom előfordulhat hányás is?

2018. nov. 5. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen hányhatsz, és meg is halhatsz. Nem biztos, hogy kórházba kerülsz, lehet előbb végez veled az energia ital. Ha kórházba kerülsz, majd kimossák a gyomrodat.
2018. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért mosnák ki a gyomrom? Attól hogy energiaitalt iszok szerintem nem kell kimosni...meg mit hánynék ki?a savat?..
2018. nov. 5. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem állj le az energiaitallal mert az is lehet oka az étvágytalanságnak.de legalább csökkents. Plusz ha azon kivül mást nem is nagyon eszel ugy még károsabb. Mennyit iszol egy nap?
2018. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amennyi jól esik...nem szoktam nézni de ma elfogyott meg tegnap is 1-1 liter bombából...monstert szeretem de annak csak a felét ihatom meg mert erős hányingerem lesz és csak késöbb a végét..bombából bármennyit mert az nem erős annyira. Bár ma is hànyingerem volt tőle 2-szer viszont az volt a kérdésem hogy hány nap alatt kerülök kórházba, arra nemtudtok válaszolni?
2018. nov. 6. 15:07
 5/5 anonim válasza:

A sok szénsav és a cukor miatt történik ez, úgy érzed jól vagy lakva, pedig nem ez van.

Az energiáital nem csak az emésztőrendszeredet készíti ki, hanem a szívedet is.

Te tudod mit csinálsz magaddal, de ha így folytatod az még sok bajt hogy neked és sok álmatlan éjjelt a családodnak.

2018. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!