Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szünni nem akaró gyomorégés...

Szünni nem akaró gyomorégés mitől lehet? Már lassan 2 hónapja tart,2 féle savlekötőt kaptam rá, de csak 1-1 napra múlik el. Gasztora és hasi uh-ra még egy hónapot kell várnom.

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ártana a táplálkozáson is változtatni, az sokat segít ilyenkor. Dietetikusra nem kell egy hónapot várni.
2019. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a savlekötő csak ront a helyzeten. Tudom mert en is hasonló helyzetben voltam. Én először azt néznem meg hogy 2 hónapja mi történt voltál ideges vagy esetleg máshogy táplálkozol ? Valami újat ettél amit azóta is fogyasztasz ? Én a helyedben vennék egy kis salvus vizet ra van irva a dobozra hogyan kell hasznalni rossz ízű de nagyon jo. Illetve minden fűszeres zsíros tejes tojásos gyors kaját el kell hagyni egy fel egy evig. Amit lehet enni az párolt dolgok (csirke,hal zöldsegek) krumpli mértékkel de az is főtt rizs a tésztát és a túlzottan édes sütiket sem szabad illetve a nehéz csoki és társai. Salátát lehet és olyan gyümölcsöket amik nem savasak. Sok folyadék inkabb tea és víz a többi nem hiszem hogy előnyös es a 100% levek sem hiszem hogy működnek ilyenkor.

Sajnos nehéz ezeket betartani de a savcsökkentő soha nem fog segíteni ha letelik ez az idoszak ugyanugy vissza lehet szokni a dolgokra ÓVATOSAN!

Jobbulást :)

2019. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!