Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melanóma lenne?

Melanóma lenne?

Figyelt kérdés
Van rajtam nagyon régóta egy dudoros anyajegy, ami elkezdett növekedni, legalábbis rég látott ismerős szerint nagyobb, mint volt. Két nap múlva leműtik,csak nagyon kíváncsi vagyok, másnak esetleg volt e hasonló, és melanóma volt e. A mérete kB 7-8mm hólxg szerű kis fényesnek tűnő hólyagocskákból áll, a színe nem túl sötét, közepesen barna

2019. jún. 3. 17:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
[link] ha minden igaz sikerült képet feltöltenem
2019. jún. 3. 17:46
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez eléggé annak néz ki, dehát biztosat majd úgyis a szövettan fog hozni.
2019. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell egyből rámondani, hogy melanóma. Mindenképp vetesd le, de simán előfordulhat, hogy csak egy atipikus anyajegy.
2019. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott mikor megnézte? Amúgy szerintem meg nem melanoma.
2019. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Hát ez eléggé annak néz ki"?

Ezt azért elég merész így kijelenteni... Mindenesetre épp ideje leszedetni. Írj majd légyszi, mi lett az eredmény.

2019. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az orvos nem mondott semmi konkrétat, csak hogy szedessem le gyorsan. Nem tudom mennyi idő a rákszűrés eredménye, remélem nem lesz gond, csak kicsit azért parázok, írok ajd mindenképp, hogy mit mondtak
2019. jún. 4. 12:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt szövettan a neve, általában 1-2 hét és 1 hónap között van, ez teljesen helyfüggő. Reméljük, semmi komoly.
2019. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem volt kóros az anyajegy, de levették ☺️
2019. jún. 12. 21:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Szövettannak megjött már az eredménye?
2019. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ott a helyszínen megvizsgálták és azt mondták, hogy igazából ez csak esztétikailag zavaró és nem muszáj levenni, de levetettem, mert rossz helyen volt és a kislányom állandóan piszkálta
2019. jún. 13. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!