Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Többszínű anyajegy mekkora...

Többszínű anyajegy mekkora eséllyel rák?

Figyelt kérdés
A hasamon van egy kb 4-5mm-es anyajegy, amelynek a közepe sötétbarna, körülötte pedig világos, szóval több színű... Az alakja nem szabálytalan, nem kiálló anyajegy egyébként, hanem lapos. Nem tudom mikor jelent meg, szerintem max pár éve, őszintén nem nézegettem mindig, az utóbbi fél évben kb nem változott szerintem. El fogok menni megnézetni, csak érdekelne, hogy szerintetek ez mekkora eséllyel lehet rák? Borzasztóan félek, hogy az, mert sajnos világos bőrű vagyok és nagyon sokszor leégtem már...

2019. máj. 20. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanakkora esellyel, mint az osszes tobbi. Ez meg nem ad okot gyanura.
2019. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es, a többszínűség már gyanút ad rá...
2019. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak hasonlók, a napokban nézettem meg orvossal, rendben talált mindent. Ne parázz rá amíg nem tudsz semmit. Tudom, könnyű mondani, de ahogy írtad, fél év alatt nem változott.
2019. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rajtam több ilyen van, nemrég megnézettem, semmi baj nincs vele.
2019. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!