Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az alábbi kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy szerintetek ez mi lehet?


Már lassan több mint egy hónapja hogx átestem egy elég rossz vírusos hasmenséses betegségen. Eléggé sokáig is tartott.

De miután kigyógyultam belőle egy eléggé furcsa "dolog" jelentkezett nálam. Mégpedig az evéssel lettek "gondjaim".

A gond az lenne hogy mihelyst lenyelnék egy falatot AKÁRMILYEN ételből,gyümölcsből, zöldségből,stb..., A hasam jobb alsó része megfájdul, bele-bele nyilal. Tisztában vagyok vele hogy az étel nem egyből odalentre kerül, hanem a gyomromba 😅.

De az érdekes hogy amint lenyelem, abban a pillanatban belefájdul.

Esetleg ez egy betegség tünete/velejárója lenne? Vagy csak pszichésen van jelen?


Tudniillik hogy szorongó, stresszes típus vagyok, extrasystolém is kialakult emiatt. :/

Köszönöm szépen előre is a válaszaitokat. :)



2019. jún. 3. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus pszichoszomatikus tünet, a stresztő és a szorongástól van, de a kérdésben ez le is van írva.
2019. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg pszichésen volt ez neked? Nekem is volt egy hétig valami gond a hasammal, enyhe hasmenésem volt.. Egy hétre normalizálódott, mikor itt volt velem a párom - milyen érdekes - aztán mikor elment haza, megint hasmenés reggelre.. Kezdem azt hinni a pszichém játszik velem.
2020. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!