Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csecsemőnél elöbb emelkedett...

Kikicsajxi kérdése:

Csecsemőnél elöbb emelkedett májèrtèk animiás magas fehérjevérsejt most meg emelkedett májèrtèk magas vörösvèrsejt èrtèk mi ez?

Figyelt kérdés
6 hos babám 2 honapos kora ota állandoan hasmenèssel,hányással ès lázzal kerül korházba. Eleinte emelkedett májèrtèkeket , vèrszegènysèget ès magas fehèrvèrsejteket vettek èszre. Most meg emelkedett májèrtèk (ultrahangon nem látszik a máj deformitása) ès magas vörösvèrsejtet látnak. Mindig vizsgálgatják szegènyt de fertöző betegsègeket virus szerologiával kizárták. Mindenhol jártunk már mègsem mondanak semmi komolyat. Jelenleg a transzplantácios osztályra ès az onkologiára kell járnunk de ugy gondolják hogy nem leukèmiás. Akkor minek kell ilyen helyekre járni? Mi baja lehet a most 6 hos babának valaki irjon...3.gyerekünk a másik kettő egèzsèges.

2019. jún. 3. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Így laborok és minden nélkül képtelen vagyok okosat mondani, meg egyébként sem vagyok orvos, de onkológián nem csak leukémiásokat kezelnek. Vannak a daganatokhoz képest kevésbé súlyos betegségek, pl. pancitopenia, amit szintén adott osztalyon kezelnek. Egyéb hematológiai betegséget is kezelnek ott.
2019. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval ezzel csak lelket akartam önteni beléd :( sajnálom a kisbabádat nagyon, remélem meggyógyul.


A transzplanton mit csinálnak? Van róla szó, hogy új májat kap? Ha van valami orvosi papír, akkor töltsd fel ide úgy, hogy a személyes adatokat kitakarod. Hátha akkor többet tudnék mondani :(

2019. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!