Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mi lehet?

Nessy25 kérdése:

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Sajnos Ázsiában vagyok, jelenleg nem lehet megoldani az orvost. Reggelente verejtékben úszok, ráz a hideg, fáj a gyomrom, megy a hasam. Napok óta ez megy, de azért dolgoznom kell mert a hasmenés nem olyan gyakori. Inkább csak nagyon szédülök. Fáj nagyon a lábam, görcsöl, és kivagyok száradva. Először azt hittem csak szimplán ki vagyok száradva, aztán az éhségre gondoltam mert alig eszek napok óta. De ettem vittamint meg ételt is, fogyasztottam sok vizet. Este dolgozok, reggel pedi megint így ébredek, és nem tudom mi lehet. 3 napja ez megy. Mi lehet ez influenza, mert nagyon arra hasonlít, de senkit nem fertőztem meg.

2019. jún. 5. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami olyat ettél, amitől ételmérgezésed lehet?
2019. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett? Vírusnak tűnik.
2019. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!